• "SI TË LARGOJMË MENDIMET NEGATIVE"

Iam power  Retreat

( Terapia e mendjes Trupit dhe Shpirtit)

Trajnim 2 ditor

"SI TË LARGOJMË MENDIMET NEGATIVE"

PËRMBLEDHJE

"Hiqni Qafe mendimet Negative"

Planifikoni një fundjavë ndryshe, ku ju do të ndjeni lirim nga çdo mendim negativ që ju atakon pothuase 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.

Dhuroni vetes 2 ditë relaksi, kuptimi, qetësie dhe meditimi...

 

Shumë nga njerëzit që janë në procesin e vetë-zbulimit / vetë-njohjes / vetë-kujtesës / gjetjes së Zotit etj. vijnë në pikën ku ata zakonisht ndalen sepse mendja nuk është krijuar për hapin tjetër dhe të fundit.

Ata shkëputen nga ideja për të qenë vetëm në këtë botë dhe e kuptojnë se ata janë pjesë e kësaj. Ndiheni si kjo pjesë e mozaikut, por vazhdoni si më parë, thjesht në një nivel tjetër.

Sepse në fund i gjithë mozaiku është plot me kufij, në të cilët ka shumë pjesë.Duke Filluar prej:


@187 Euro/person/nata/Eventi/ Ne kete cmim perfshihet:

- Akomodimi ne dhoma dyshe - Mengjesi -Darka -

Nje pije gjate darkes (gote vere/birre/freskuese)

-  Parkimi - Perdorimi i salles se konferences -

Coffee break (kafe amerikane, uje, caj, biskota) -

Wi-fi ne te gjitha ambientet -

Perdorimi i pishines se brendshme me uje te ngrohte deti te filtuar.

- Perdorimi i ambienteve te SPA (sauna, jakuzzi, dush skocez, palester) 

  

Per dhome teke suplementi eshte 20 euro/person. Per femijet nen 12 vjec suplementi eshte 15 Euro/person.

Vendet janë të limituara vetëm për 50 persona

Një pjesë e mjeteve të mbledhura shkojnë për Ndihmë Humanitare.

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

"SI TË LARGOJMË MENDIMET NEGATIVE"

  • Product Code: Book
  • Availability: In Stock
  • 187.00€